پسماند زیر ذره بین شهردار: بازدید 7 ساعته دکتر طالبی از سازمان پسماند شهرداری سبزوار


سازمان پسماند شهرداری میزبان 7 ساعته دکتر محمد علی طالبی شهردار سبزوار بود و برای دومین بار زیر ذره بین وی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، این بازدید که در طول تاریخ شهرداری سبزوار از نظر زمانی بی نظیر بود مورد توجه مسئولان سازمان مدیریت پسماند شهرداری و پرسنل قرار گرفت.

در این بازدید 7 ساعته که از 12 شب تا 7 صبح به طول انجامید، دکتر طالبی از بخش های مختلف کارخانه کمپوست، رفت و روب، جمع آوری، انتقال، حمل و دفن زباله در نخبر، ستاد خاکبرداری، حوزه نظارت ناظران نواحی دوگانه، ماشین آلات سازمان بازدید و از نزدیک با پاکبانان و ناظران نواحی به گفتگو نشست.

شهردار سبزوار در این رابطه افزود: ضعف های اساسی در عدم آموزش ناظرین، ناکافی بودن نظارت، ضعف تجهیزات و امکانات و کمبودهای نیروی انسانی ماهر مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید مدیر عامل، معاون سازمان پسماند و معاونت خدمات شهری شهرداری ظرف 2 ماه آینده این موارد را برطرف و گزارش را به اطلاع شهرداری، شورای اسلامی شهر و شهروندان برسانند.

دکتر طالبی همچنین اظهار کرد: در این بازدید موظف شد سازمان پسماند با تمام قوا برای جذب سرمایه گذاران جهت فعالیت در بخش های مختلف این سازمان تلاش نماید.

معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداری نیز در این خصوص افزود: دکتر طالبی در این بازدید بر پرداخت حقوق و مزایای پرسنل سازمان و اجرای طرح مکانیزاسیون پسماندهای ساختمانی، پزشکی و کاغذهای باطله ادارات تاکید کرد.

فرشید دولت آبادی با اظهار اینکه شهر سبزوار جزو 10 شهر پاک کشور است، گفت: شهردار سبزوار بر کسب یکی از رتبه های نخست جدول شهرهای پاک ایران تاکید موکد نموده و بیان کردند که کسب این موفقیت برای شهر سبزوار دور از دسترس نیست و نخواهد بود.

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 1410

نظرات این مطلب :

رهنمود رهبری

رهنمود رهبری

آخرین اخبار

پیوندها