افزايش زباله در روزهاي پاياني سال


در ایام نوروز همه پاکبانان شهرداری سبزوار مشغول به کار هستند و به ارائه خدمات به شهروندان مي پردازند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري سبزوار، مجيد معنوي زاده افزود: روزهای پایانی سال و نخستين روزهای سال نو میزان زباله های سه و نیم برابر افزایش می‌یابد، ولی امسال نیز همچون سال‌های گذشته بدون ایجاد مشکل در حمل زباله از سطح شهر این اقدامات انجام شد.

وی با اشاره به میزان تولید زباله در روزهای پایانی سال، اظهار داشت: از هفته گذشته ميزان توليد زباله در شهر سبزوار از ۱۵۰ تن به ۲۰۰ تن رسيده كه اين ميزان در روزهاي پاياني سال تا ۵۰۰ تن هم افزايش مي يابد.

او با اشاره به جمع آوری زباله ها از سطح شهر و حمل آن به زباله گاه مرکزی خاطر نشان کرد: با وجود افزایش سه و نیم برابری در روزهای پایانی سال و همچنین تعطیلات نوروزی سازمان مدیریت پسماند شهرداری سبزوار بدون وقفه و بدون بروز مشکلی زباله‌ها را از سطح شهر جمع کرده و تفکیک و دفع زباله نیز طبق روال سابق انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سبزوار همچنين گفت: اين سازمان در ایام تعطیلات نوروز با تلاش مضاعف نسبت به تنظیف شهر اقدام خواهد کرد.

او با اظهار اينكه دغدغه اصلی خدمات شهری سبزوار در ایام تعطیلات نوروز تنظیف و مدیریت پسماندهای شهری است، ادامه داد: شعار هر ساله ما شهر سبزوار، شهر همیشه تمیز بوده است، به همین دلیل نیاز است در حوزه نظافت شهری بیشتر از سال های قبل از بابت تنظیف شهر و مدیریت پسماند کوشا باشیم.

وی خواستار همراهي و مشاركت بيشتر شهروندان با مجموعه سازمان پسماند شد و گفت: اميد است با همراهي مردم اين شهر در تحقق شعار شهري زيبا و پاكيزه با زمين پاك و آسمان آبي ميزبانان خوبي براي مسافران و گردشگران نوروزي باشيم.

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 264

نظرات این مطلب :

رهنمود رهبری

رهنمود رهبری

آخرین اخبار

پیوندها