پاکسازی چهره عمومی شهر بعد از انتخابات


مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سبزوار :
کار تیم های اجرایی برای پاکسازی چهره عمومی شهر از تبلیغات نامزدها، از پس برگزاری انتخابات سرعت یافته است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، مجید معنوی زاده با بیان اینکه سازمان پسماند پاکسازی شهر از تبلیغات نامزدها را از همان روزهای آغازین تبلیغات به دستور هیات اجرایی شهرستان در دستور کار قرار داده بود، افزود: همزمان با اتمام فرصت تبلیغاتی کاندیداهای انتخاباتی دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، پاکسازی سیمای عمومی شهر با اولویت محیط های پیرامونی محل های اخذ رای آغاز شد.

وی با اشاره به آماده باش تیم های اجرایی، افزود: علاوه بر جمع آوری جایگاه های ویژه تبلیغات انتخاباتی، امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای امحا پوستر از جداره های شهری و تنه درختان نیز تدارک دیده شده است تا با فعالیت شبانه روزی کارگران زحمتکش، در کوتاهترین فرصت، چهره شهر همچون گذشته آراسته شود.

او حفظ نظافت و زیبایی شهر را مهم برشمرد و یادآور شد: موضوعات نگهداشت شهر همواره از مهمترین اولویت های مدیریت شهری است که این مهم در مناسبت های مختلف با نگاه ویژه تری انجام می شود.

معنوی زاده همچنین بیان کرد: در روزهای انتخابات روزانه ۱۷۵ نفر از سفیران پاکی کار نظافت را برعهده داشتند که البته در روز انتخابات این تعداد، پاکسازی ۱۷۱ شعبه اخذ رای را نیز از صبح روز انتخابات تا بعداز ظهر تا شعاع ۵۰ متری انجام دادند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سبزوار با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۱۰۰ نفر از پاکبانان شهر مشغول پاکسازی شهر از تبلیغات نامزدها هستند، گفت: روند پاکسازی شهر از هرگونه تبلیغات نامزدهای انتخاباتی با توجه به حجم و گستردگی تبلیغات، تا ۱۰ روز آینده به انجام خواهد رسید.

او با اشاره به هزینه های تحمیلی بالای پس از تبلیغات نادرست در شهر بر شهرداری ، تصریح کرد: به دلیل عدم توجه طرفداران و نیروهای مسئول تبلیغات کاندیداها روزانه مبالغ زیادی برای پاکسازی چهره شهر و رنگ بندی جداول و دیوارهای سبزوار هزینه می شود.

معنوی زاده گفت: متاسفانه برخی تبلیغات که با سریش و چسب به در و دیوار چسبیده‌اند که همین امر، کار جداسازی از جداول و دیوارها را دشوار کرده است.

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 212

نظرات این مطلب :

رهنمود رهبری

رهنمود رهبری

آخرین اخبار

پیوندها