طرح تفکیک در پارك سلامت


طرح تفکیک زباله از مبدا به پارك سلامت مي آيد

- مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري سبزوار از اجراي برنامه هاي فرهنگي، هنري ، نمايشي براي اجراي هرچه بهتر طرح تفكيك زباله از مبدا در اين شهر خبر داد.

- به گزارش روابط عمومي شهرداري سبزوار، مجيد معنوي زاده با اعلام اين خبر اظهار داشت: در راستاي اجراي طرح تفكيك زباله از مبدا به صورت رسمي در بخشي از منازل مسكوني شهر از ابتداي سال جاري اين سازمان با همكاري دانشگاه فناوري هاي نوين و پيمانكار طرح تفكيك پسماندهاي خشك اقدام به اجراي برنامه نمايشي در پارك سلامت كرده است.

- وي با اظهار اينكه نخستين برنامه جمعه گذشته برگزار شد، افزود: با اجراي اين فعاليت شهروندان حاضر در پارك با اجراي دقيق طرح تفكيك زباله آشنايي بيشتر پيدا كردند و از طريق آموزش هاي لازم و برگزاري مسابقات براي كودكان به اهميت اين مهم پي بردند.
- او بيان كرد: اجراي برنامه هاي فرهنگي، هنري ، نمايشي به مدت 5 هفته در پارك سلامت برگزار مي شود.
- معنوي زاده افزود: فرهنگ سازی و آشنایی خانواده‌ها با موضوع تفکیک زباله از مبدا یکی از اقداماتی که است که امسال با جدیت به آن پرداخته خواهد شد که در این راستا انتظار می‌رود شهروندان همکاری و مشارکت لازم را داشته باشد.

- مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري سبزوار تصریح کرد: شهر و شهرداری بیش از پیش نیازمند همکاری و همیاری شهروندان است و تحقق اهداف مورد نظر کارکنان و مجموعه شهرداری و دستیابی به یک شهر پاکیزه، سالم و توسعه یافته، تنها با توجه و همکاری قشرهای مختلف ممکن است.

- وی گفت: آموزش و فرهنگ سازی دو مقوله مهم برای ارتقای بینش مردم در زمینه بازیافت و مدیریت پسماند بوده که در این حوزه تلاش می‌کنیم تا اقدامات اساسی را انجام داده و این فرهنگ را در بین مردم نهادینه کنیم.

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 305

نظرات این مطلب :

رهنمود رهبری

رهنمود رهبری

آخرین اخبار

پیوندها