نمایشگاه مطبوعات تهرانشهردار سبزوار از حضور فعال مطبوعات و خبرگزاری ها در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات تهران قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، سید علی کوشکی در این رابطه گفت: رسانه ها به عنوان زبان گویای مردم نقش بی نظیری در ساماندهی امور، مطابق با خواست و نیاز مردم دارند و این جایگاه به ویژه در مدیریت شهری به دلیل ارتباط مستقیم خدمات شهری با آسایش مردم، تعیین کننده تر است.

او افزود: بی شک آگاهی مردم از اقدامات صورت گرفته مسئولان، باعث جلب مشارکت و همکاری بیشتر آنان در ساماندهی امور شهر و دیاری شده و توسعه شهری را به دنبال می آورد.

شهردار سبزوار با بیان اینکه رسانه ها دیده بانی صادق برای تحقق خواسته های مردم هستند، اضافه کرد: یقینا تعامل مدیران با رسانه ها توسعه را در پی خواهد داشت و اقدامات رسانه ها مکمل خدمات آنان خواهد بود.

کوشکی تصریح کرد: بعضا نقدها و سوالاتی که از سوی خبرنگاران رسانه ها از مسئولان مطرح می شود، در حقیقت انعکاس مطالباتی است که مردم آنها را با رسانه ها به عنوان امین خود مطرح می سازند و توجه به آنها نقش مهمی در ایجاد شهر و دیاری آرام با تامین حداکثری آسایش مردم دارد.

وی در پایان از دست اندرکاران،اصحاب رسانه،مدیران مسئول،خبرنگاران مطبوعات و خبرگزاری ها وحضور فعال دو نشریه ستاره شرق و هزاردستان به نمایندگی از سبزوار قدردانی کرد.

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 431

نظرات این مطلب :

رهنمود رهبری

رهنمود رهبری

آخرین اخبار

پیوندها