۳۰ درصد تخفیف تا 30 دی ماه 96


معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سبزوار گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر، با موافقت شورای اسلامی شهر به کلیه جرایم و عوارض متعلقه صنفی، پسماند و نوسازی شهری سبزوار ۳۰ درصد تخفیف تعلق می گیرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، بهروز استیری در این رابطه اظهار داشت: اجرای این طرح در جلسه رسمی شورای شهر با لایحه تقدیمی شهرداری مبنی بر تخفیف ۳۰ درصدی عوارض به مناسبت سی و نهمین بهار انقلاب تصویب و مورد موافقت قرار گرفت.

وی بیان کرد: بر اساس این طرح شورا به شهرداری اجازه داد تا به کلیه بدهکارانی که بدهی خود از قبیل کلیه جرایم و عوارض متعلقه صنفی، پسماند و نوسازی و… را تاکنون پرداخت نکرده اند از تاریخ امروز ۱۶ دی تا پایان دی ماه سال جاری تخفیف ۳۰ درصدی اعمال نماید.

استیری با بیان اینکه یکی از راهکارها برای ترغیب شهروندان در خصوص پرداخت به موقع عوارض اجرای طرح تخفیف عوارض است، گفت: شهروندان با پرداخت به موقع عوارض می توانند مدیریت شهری را به سوی توسعه شهری یاری داده و نقش بسزایی در عمران و آبادانی شهر ایفا کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سبزوار همچنین گفت: طرح تخفیف کلیه عوارض و جرائم در مناطق ناکارآمد شهری(سکونتگاه های غیر رسمی) ۵۰ درصد می باشد.

او گفت: شهروندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شهرداری مناطق خود مراجعه نمایند.

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 480

نظرات این مطلب :

رهنمود رهبری

رهنمود رهبری

آخرین اخبار

پیوندها