پاکبانان و پلیس


فرمانده نيروي انتظامي سبزوار گفت:
پاکبانانی که در شیفت‌های مختلف شبانه روز فعالیت می‌کنند؛ می‌توانند پلیس را در برقراری امنیت در اين شهر یاری کنند.
پاکبانان و پلیس

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، سرهنگ هاشمي در كارگاه آموزشي همكاري پاكبانان با پليس براي ثبات و امنيت پايدار افزود: برقراری امنیت در جامعه، تنها به وسیله یک گروه و یک نهاد خاص میسر نمی‌شود و تمام اعضای جامعه باید دست به دست هم داده و امنیت خود و خانواده‌شان را فراهم کنند.
پاکبانان و پلیس

وی با اشاره به اینکه پاکبانان شهرداری در تمام ساعت‌های شبانه روز بخصوص نیمه‌های شب، مشغول کار و فعالیت هستند؛ خاطرنشان کرد: قشر زحمتکش پاکبان که برای تمیزی و نظافت شهر تلاش می‌کنند؛ می‌توانند در کنار وظیفه‌ی خود، با همکاری با پلیس، حافظ جان و مال شهروندان نیز باشند.

معاون خدمات شهري شهرداري سبزوار هم با بيان اينكه نیروی انتظامی و پلیس، به همکاری پاکبانان برای حفظ امنیت شهر نیاز دارند؛ گفت: تعامل مدیریت شهری با پلیس اثرات مطلوبی براي شهر در بر خواهد داشت.
پاکبانان و پلیس

سيد علي كوشكي هدف از تشکیل این كارگاه آموزشي را آشنایی و تعامل بيشتر پاكبانان با پليس براي ثبات و امنيت پايدار در شهر بيان كرد و اظهار داشت: باید در مسیری حرکت کنیم که از حرمت و آبروی افرادی که به شهر و شهروندان خدمت می‌کنند، پاسداری کنیم.
پاکبانان و پلیس

وی اخلاق، کردار و رفتار پسندیده پاكبانان را در انجام وظایف خود ضروری دانست و گفت: وجود شهر سالم و با طراوت، مرهون زحمات شبانه‌روزی کارگران زحمت‌کش شهرداری است.

لازم به توضيح است اين كارگاه آموزشي با حضور بيش از ۴۰۰ نفر از پاكبانان خدوم شهر سبزوار در محل مسجد ابوالفضلي شهرك ابوذر برگزار شد.

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 822

نظرات این مطلب :

رهنمود رهبری

رهنمود رهبری

آخرین اخبار

پیوندها